Veltlínske zelené

Víno žltozelenej farby s arómou hrušky, mandle a bieleho korenia. Stredne plná chuť je svieža, korenisto pikantná, s príjemnou ovocnou dochuťou.

Frankovka Modrá – Rosé

Víno jemnej lososovo-ružovej farby s príjemou ovocnou arómou po jahodách  a malinách. Chuť vína je šťavnatá, kopirujúca aromatické vnemy so smotanovou  dochuťou.

Chardonnay

Víno krásnej žltej farby s príťažlivou arómou citrusových plodov, orieškov a medového plástu. Chuť vína je plná, komplexne ovocná, s dlhou príjemnou dochuťou.

Rizling Vlašský

Víno jemnej žltozelenej farby so sviežou arómou citrusov a jabĺk.Chuť vína je príjemne ovocná, so sviežou kyselinou a lahodnou dochuťou.

Rizling Rýnsky

Víno žltozelenej farby s jemnou ovocno-kvetinovou arómou.Sviežu chuť s príjemnou kyselinkou zvýrazňuje lipovo-broskyňový tón s kvapkou limetky.

Silvánske zelené

Víno žltozelenej farby, s vyváženou vôňou hrušky, nektáriniek a bieleho korenia. Chuť vína je ovocná, so sviežimi kyselinami, minerálnym nádychom a harmonickou dochuťou.

Rulandské Šedé

Víno žltozelenkavej farby s elegantnou ovocnou arómou, s tónmi hrušky  a žltého melónu.chuť vína kopíruje aromatické vnemy, pričom je elegantná, lahodná s príjemnou kyselinkou v závere.

Pozrite si aj

Kontaktujte nás.

 • Stretnime sa.
  M.R. Štefánika 1
  90201 Pezinok

  (+905) 405 434
 • Napíšte nám.
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 • Sledujte nás.